Kawy płockie Herbaty sezonowe

Kawa

Kawa ziarnista Płock

Kawa ziarnista klasyczna i aromatyzowana

Kawa rozpuszczalna Płock

Kawa rozpuszczalna klasyczna i aromatyzowana

Kawa to szlachetny napój, który każdego dnia dostarcza energii milionom Polaków. Jej prawdziwy smak można docenić tylko wtedy, gdy mamy do czynienia z najwyższej jakości ziarnami. Szybko stwierdziliśmy, że ich jakość jest najważniejsza. Zaczęliśmy specjalizować się w poszukiwaniu kawy z najlepszych plantacji świata. Są to głównie arabiki. Stawiamy na jakość i wybieramy tylko te, które spełnią nasze wysokie wymagania. Spośród setek dostawców współpracujemy wyłącznie z tymi, którzy mają dostęp do najwyższej jakości ziaren i to z różnych zakątków świata. Nie ograniczamy się wyłącznie do jednego typu kawy. Wiemy, że na smak tego napoju wpływa również region, w którym roślina była uprawiana. Warunki klimatyczne oraz gleby mają pod tym względem bardzo dużo do powiedzenia. Stopień wypalenia oraz kolor kawy dostosowujemy do rodzaju sprowadzonych ziaren. Jedynie odpowiednie wypalanie wydobywa indywidualny i niepowtarzalny smak a także aromat każdego rodzaju kawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kawa w Herbaciarni Płock

W sklepie prowadzimy sprzedaż kaw ziarnistych.

W ofercie znajdziemy kawy min. z Brazylii, Kolumbii, Kenii, Etiopii, Nikaraguy, Dominikany, Indii, Kostaryki, Meksyku, Peru, Tanzanii.

Szczególnie polecamy nasze mieszanki autorskie „kaw płockich”, które znalazły ogromną rzeszę odbiorców w Płocku i nie tylko. Palimy nasze kawy na bieżąco, nie jesteśmy franczyzą, stworzyliśmy je dla naszych kawoszy, którzy opowiadali nam o swoich preferencjach. Długoletnia obserwacja i próby, pozwoliły nam stworzyć mieszanki ze 100% arabiki o różnej cielistości, kwasowości,mocy i aromacie. Przyjdź, pomożemy wybrać kawę specjalnie dla Ciebie!

Oprócz kaw klasycznych, posiadamy kawy o kilkudziesięciu aromatach, które w zależności od pory roku zmieniamy w naszej ofercie.

Wszystkie kawy zakupione w naszej Herbaciarni zmielimy wg Twojego życzenia.

Prowadzimy sprzedaż również kaw rozpuszczalnych, liofilizowanych oraz tzw. rozpuszczalnych smakowych.